Avrasya Danışmanlık
BİYOENERJİ ARAŞTIRMALARININ KISA BİR TARİHÇESİ

BİYOENERJİ ARAŞTIRMALARININ KISA BİR TARİHÇESİ

BİYOENERJİ ARAŞTIRMALARININ KISA BİR TARİHÇESİ

İNSANIN BEDENİNİN ÜRETTİĞİ ELEKTROMANYETİK DALGA ENERJİLERİ VE DIŞARIDAN GELEN JEOMANYETİK DALGA ENERJİLERİ, İNSAN SAĞLIĞINI VE PSİKOLOJİSİNİ NASIL ETKİLİYOR?

Dr. Albert Abrams 1914’te “İnsan Enerjisi”ni yazdı, bir hastalık durumunun, radyoaktivitemizi vücutla uyumsuz hale getirdiğini belirtti.

*

1925: Rus mühendis Georges Lakhovsky, “Yaşamın Sırrı” adlı bir kitap yayınladı ve her canlının radyasyon (elektromanyetik sinyaller) yaydığını ve hücre çekirdeğinin bir radyo vericisi ve alıcısına benzer bir elektriksel salınım devresi gibi davrandığını tespit etti.

*

1936: Amerikalı astronom ve biyolog Gustav Benjamin Stromberg: “organizmalar, maddi olmayan dalgalar veya yaşam alanları sistemi ile bağlı.”

1939: Semyon Davidovich Kirlian, “Bütün canlı organizmalar bir enerji alanı yayar ve bunlar görüntülenebilir.”

*

MurrayGell-mann, 1969 Nobel Ödülü Sahibi: “Vücut kimyası, kuantum hücresel alanlar tarafından yönetiliyor.”

*

Dr. Albert Szent-Gyorgyl-1978: “Enerji kavramı olmadan insanları tedavi etmek, ölü maddeyi tedavi etmektir.” “Hastalıklar, enerji alanı değerlendirmesi yoluyla teşhis edilmeli ve önlenmelidir.”

*

1983 & Mid 1988, Dr. Nordenström, Nobel Ödülü Sahibi. “İnsan vücudu, elektromanyetik alanlarla çevrili muazzam bir ağ yollarına sahiptir, en belirgin olanı düşük dirençli vasküler ağdır.”

*

Richard Gerber, “Titreşimsel Tıp ( 1996 )” adlı kitabında şöyle dedi: Fiziksel madde ile eterik madde arasındaki fark, yalnızca bir frekans farkıdır.

*

1997’de ABD’li Doktora William A. Tiller: “Kuantum alan etkileşimleri yoluyla atom altı parçacık fenomenlerini etkileyen süptil enerjinin diğer özellikleri mevcut olabilir ve bu nedenle manyetik fenomenler gibi kuvvetleri dolaylı olarak etkilerler.”

*

Theresa Dale, luslararası Naturopati Koleji Dekanı: “İyileştirici titreşimler, harmonik tonlar nedeniyle oluşur. Harmonikler bilgiyi, şifa frekansını vücuda ve dolayısıyla hücreye taşır.” dedi.

*

George Crile Sr., MD, Cleveland Clinic Kurucusu. 2007: “(Önümüzdeki yıllarda) Hastalıklar, enerji alanı değerlendirmesi yoluyla teşhis edilecek ve önlenecek.”