Avrasya Danışmanlık
Biz Kimiz

Biz Kimiz

Avrasya Danışmanlık Eğitim ve Araştırma Hizmetleri Ltd. Şti., 2005 Tarihinde kurulmuştur. Danışmanlık, eğitim ve araştırma hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz, gerek uzman danışman ekibi, gerekse kurumsal çözüm ortakları ile aşağıdaki konularda kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir:
⦁ Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma
⦁ Devlet Destekleri ve Teşvik Uygulamaları
⦁ Dış Ticaret Yönetimi
⦁ Finansal ve Mali Tablo Analizi
⦁ İnsan Kaynakları Yönetimi
⦁ Kalite Yönetim Sistemleri
⦁ Kurumsal İtibar Yönetimi
⦁ Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
⦁ Pazarlama Yönetimi
⦁ Proje Hazırlama ve Yönetimi
⦁ Stratejik Planlama ve Stratejik Yönetim
⦁ Ürün ve Hizmet Belgelendirme
⦁ Yatırım Danışmanlığı

Neler Yaptık, Neler Yapıyoruz ?
Avrasya Danışmanlık, kurulduğu günden beri KOBİ’lere, STK’lara ve mesleki kuruluşlara destek olmayı kendine hedef edinmiştir. 2006 yılından beri, belirtilen konularda KOSGEB Danışmanlık ve eğitim kuruluşları veri tabanında yer alıp, bölgede çok sayıda işletmeye hizmet vererek, işletmelerin organizasyonel gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmuştur. Şirketimiz, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bir ilki de gerçekleştirmiş ve Dış Ticaret Müsteşarlığı / İhracatı Geliştirme Etüt Merkezi’nin koordine ettiği eğitim faaliyetlerini bölgemize taşımıştır.
Şirketimiz, Kalkınma Ajansları Hibe Programları, Gıda Tarım ve Hayvancılık  Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi hibe programı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu hibe programı, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı hibe programı, Gençlik ve Spor Bakanlığı hibe programı, Avrupa Birliği Hibe programları ve diğer ulusal/uluslararası hibe programları kapsamında hazırladığı bir çok projeyle, bölgesel kalkınmanın sürdürülebilir olmasına destek olmuştur.
Avrasya Danışmanlık, Yatırım teşvikleri ve devlet destekleri konusunda yaptığı çalışmalarla, yerel ve ulusal düzeyde katma değer üretmeye devam etmektedir. Şirketimiz, kendi uzmanlarının yanında, proje bazlı alanında başarılı uzmanlarla çalışmakta ve hizmet vermektedir. Ayrıca kurumsal çözüm ortakları ile geniş bir hizmet alanı sunmaktadır.
Misyonumuz
İhtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, değişik projelerle müşteri memnuniyetinin sağlanması temel ilkemizdir.
Sahip Olduğumuz Sertifikalar
TS 13078 – İş yerleri – Sanayi sektörü için danışmanlık hizmetleri
TS 13082 – İş Yerleri – Hizmet Sektörü İçin Danışmanlık Hizmetleri
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 31000:2018 Risk Yönetimi Sistemi